Reference

Bytový dům na náměstí

Bytový dům na náměstí v Polici nad Metují se po rekonstrukci krásně rozzářil. Lehká hliníková střešní krytina PREFA se hodí právě pro rekonstrukce starých střech, jelikož díky nízké hmotnosti ušetří náklady na novou nosnou konstrukci. Krytina nemění barvu - vrstva barevného laku je odolná vůči změnám teplot a povětrnostním vlivům.

Železářství Soukup

Po dlouhá léta chátrající objekt v blízkosti farního kostela Nanebevzetí Panny Marie prošel kompletní rekonstrukcí. Střecha budovy prošla částečnou přestavbou, nevyhovující bednění a latě byly nahrazeny novými. Vzhledem k tomu, že se jedná o památkově chráněný objekt, byla vybrána krytina ETERNIT DACORA.

Horolezecká Kalírna

"Předrevoluční" prodejna potravin Jednota prošla kompletní rekonstrukcí a získala zcela novou podobu venkovské roubenky, která se stala oblíbenou a vyhledávanou kavárnou v Adršpachu. Realizovali jsme výstavbu komplet sedlové střechy a s ohledem na umístění v chráněné krajinné oblasti byla vybrána krytina ELASTEK modifikované pásy.

Hotel restaurant Javor

Po desetiletí chátrající objekt - dnes moderní a oblíbený hotel s restaurací v centru Adršpašských skal. Budova prošla velmi výraznou rekonstrukcí, objekt byl v zadní části rozšířen a uzpůsoben hotelové části. Objekt se nachází v Chráněné krajinné oblasti, kde platí omezení pro výběr střešních krytin. Vybrána byla vláknocementová krytina CEMBRIT Dánský obdélník.

Venkovská roubenka Adršpach

Obec Adršpach je oblíbenou turistickou destinací. Jeden z nejkrásnějších výhledů na skalní město uvidíte od této roubenky "pod třemi obry", jejíž střechu jsme rekonstruovali. Došlo pouze k výměně střešní krytiny - klient se rozhodl pro odolný, lehký, plechový Ondusteel v černé barvě.

Rodinná vila v podzámčí

Rodinná vila, která se nachází poblíž náchodského zámku, prošla celkovou rekonstrukcí. Doporučili jsme použít střešní krytinu BRAMAC Alpskou tašku Classic, která navrátila vile její honosnost. Na přání klienta nesměl chybět ani ozdobný kohout.

Venkovská roubenka

Obec Dědov je typickou českou vesnicí, kde si mnohá stavení uchovávají svůj venkovský styl. O totéž se pokusil nový majitel krásné roubenky. Rozhodl se pro zajímavý a velmi vkusný typ krytiny - imitace staré dřevěné šindele - od výrobce EUREKO Drdlíkův dřevěný šindel.

Hotel a restaurace U města Prahy

Oblíbená náchodská restaurace s letní zahrádkou nacházející se přímo na náměstí poblíž Hotelu Beránek změnila majitele a prošla rekonstrukcí. Nová fasáda a nová střecha daly domu zcela jiný a živý ráz. Vzhledem k umístění budovy v historickém centru města byla použita krytina ETERNIT DACORA neutrálního šedého odstínu.

Letní rekreační objekt

Venkovské stavení prošlo kompletní vnější i vnitřní rekonstrukcí. Klient změnil půdu v obytné podkrovní prostory, proto musel být střešní systém a izolace tomuto uzpůsoben. Do střechy byly nově zabudovány střešní okna. Jako krytinu si klient vybral ETERNIT DACORA, který je díky nízké hmotnosti vhodný pro rekonstrukci střešního pláště bez zesilování krovu.